Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 22:02

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Podle Veronese

    Položka č.: 235031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 22:10

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 27 cm, monogr. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Lázeňský dům ve Wiesbadenu

    Položka č.: 194210

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 22:38

    lept, akvarel, 15 x 22,4 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ulička

    Položka č.: 203214

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 22:40

    lept, 22 x 15,7, sign. PD, pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 204158

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 22:44

    litografie, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD , č. 4/20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Mapa Londýna

    Položka č.: 237227

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:18

    mědirytina, 21,5 x 28,5 cm, papír lehce zašlý, na levém dolním rohu a horním pravém rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:38

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:02

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:04

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Medvěd

    Položka č.: 237960

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:36

    lept, 8,4 x 6,9 cm, značeno PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • neznámý autor

    bez názvu

    Položka č.: 236137

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:48

    biblický výjev, olej na plátně, částečně poškozeno, druhá polovina 19. století, 113 x 85 cm, v rámu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)