Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:30

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 240154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Povoz z koněm

    Položka č.: 241007

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:04

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:06

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:08

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:10

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:24

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:26

    dřevoryt, 7,5 x 8,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Auto

    Položka č.: 241031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:36

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:40

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:54

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:02

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Svíce

    Položka č.: 242972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:04

    tisk, 9,1 x 6,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Pes

    Položka č.: 242974

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:08

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    Položka č.: 242975

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:10

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Domy

    Položka č.: 242984

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:28

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)