• Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Člun

    Položka č.: 244296

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:33

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-1902)

    Ananas

    Položka č.: 244297

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:34

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Tvář a ptáci

    Položka č.: 244298

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:35

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 244299

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:36

    lept, kombinovaná technika, 48 x 38,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, rám, 18415, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 244300

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:37

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Petr Melan

    Hippodamcia

    Položka č.: 244301

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:38

    kombinovaná technika, papír, 15 x 17 cm, sign. PD P. Melan, č. 34/40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Námořníci

    Položka č.: 244302

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:39

    dřevoryt, 26,3 x 18,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, papírová pasparta, zezadu na papíru: Ex Libris kongres helsingör 1972 Danmark, P.F. 1972 Václav Grégr, uprostřed papíru patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 244303

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:40

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Mládí

    Položka č.: 244304

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:41

    litografie, 47,7 x 30,9 cm, sign. PD Jiří Morávek , č. 71/100, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244305

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:42

    litografie, 2009, 48 x 34,5 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Oberthor

    Betlémská kaple

    Položka č.: 244306

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:43

    akvatinta, 33 x 34 cm, sign. PD K. Oberthor, při horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Loďky

    Položka č.: 244307

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:45

    litografie, 1966, 19,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, č. 95/120, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Vella Luka

    Položka č.: 244308

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:46

    litopgrafie, 1970, 23,7 x 13,5 cm, sign. Du K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 35/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 244309

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:47

    litografie, 1970, 23,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 40/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír s drobnými žlutými tečkami, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČU…

  • Karel Oberthor

    Zlatá rybka

    Položka č.: 244310

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:48

    litografie, 1990, 13,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Oberthor 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 244311

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:49

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 244312

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:50

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ivan Ouhel

    Plod

    Položka č.: 244313

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:51

    litografie, 2009, 43 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 22/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244314

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:52

    litografie, 2009, 28 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 36/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244315

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:53

  • Tomáš Paul

    Karty

    Položka č.: 244316

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:54

    litografie, 41 x 56,5 cm, sign. Tomáš Paul 87, oboustranný tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a O. Smutného na DAMU v Praze (obor scénografie), spolupracuje s Krátkým filmem a Studiem Bratři v triku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Portrét

    Položka č.: 244317

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:55

    akvatinta, 1982, 22 x 14,5 cm, sign. PD J. Pešicová 1982, č. 25/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 244318

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 244319

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Ptáček

    Hydroplán

    Položka č.: 244320

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:58

    litografie, 2006, 14,4 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 92/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Ptáček

    Bugatti

    Položka č.: 244321

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 244322

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:00

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 4/100

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Růžový dům na Jánském vršku (Adéla ještě…)

    Položka č.: 244323

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:01

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)