• Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Položka č.: 281920

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55

    akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • F. Vlk

    Kameny

    Položka č.: 260224

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:51

    litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Valenta

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47

    litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 260079

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00

    litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    Východ slunce

    Položka č.: 258206

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45

    dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloš Doubek

    Jazzman

    Položka č.: 281872

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:03

    linoryt, 18 x 8 cm, sign. DU Miloš Doubek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    U jezera

    Položka č.: 281857

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)