Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 1567Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 1568Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 1569Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 1570Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 1571Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 1572Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
Položka č.: 1573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
Položka č.: 1574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
Položka č.: 1575Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
Položka č.: 1576Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
BLLOW-ICE
Položka č.: 1577Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
Položka č.: 1578Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
Položka č.: 1579Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
Položka č.: 1580Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Jihočeská bašta
Položka č.: 1581Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
Položka č.: 1582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Horký turnus
Položka č.: 1583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
Položka č.: 1584Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
Položka č.: 1585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Táborový blafák 83
Položka č.: 1586Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Three policemen 1960
Položka č.: 1587Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
Položka č.: 1588Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
Položka č.: 1589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
Položka č.: 1590Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
Položka č.: 1591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
Položka č.: 1592Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
Položka č.: 1593Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1933-2015)
Jóžin Béďa
Položka č.: 1594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Gut (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Květiny
Položka č.: 1595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mathilde Ringelsberg (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Květiny
Položka č.: 1596Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO