Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:23

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)