Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice (Skizza)

    Položka č.: 219736

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2021 15:36

    olej, lepenka, 1948, 40 x 50 cm, sign. PD JHořánek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2021 15:37

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    McTaggart s Barím

    Položka č.: 244975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 14:28

    tuš, papír, 38,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý los

    Položka č.: 244976

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 14:29

    tuš, papír, 19,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)