Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Ve vsi

    Položka č.: 234747

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 19:00

    olej, sololit, 1980, 24 x 33,5 cm, sign. PD Valter K , rám, vzadu popsáno, rám poškozen. Imaginativní krajina Karla Valtera není popisná, ale je založena na autorově vlastním uměleckém prožitku. Barva a barevná struktura ji pak staví do blízkosti lyrické abstrakce., antiqari.at Radhošťská, člen skup…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Příroda

    Položka č.: 233746

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:43

    linoryt, 1978, 49,3 x 38 cm, sign. DU Valter 78, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Les a strašidla

    Položka č.: 234554

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:11

    linoryt, 1981, 33,5 x 43,5 cm, sign. DU Valter 81, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    Položka č.: 234555

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)