Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 236203

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:27

    akvarel, tuš, papír, 1980, 44 x 30 cm, sign. PD Zívr 1980, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)