Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 250634

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 20:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 250635

    Planned termination: 26. 11. 2020 20:01

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    No.: 250636

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 20:02

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    No.: 250637

    Planned termination: 26. 11. 2020 20:03

    tužka, papír, začátek 60. let, 15 x 15 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42