Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    Položka č.: 242455

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:40

    dřevoryt, 1962, 12 x 9,5 cm, sign. PD Hlinovský 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:46

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Položka č.: 227002

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:48

    litografie, 5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:52

    litografie, 1965, 7 x 9 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)