Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Stolička

    Položka č.: 120763

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 16:06

    kombinovaná technika, papír, 1998, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 220648

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:53

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č, 21/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Trojice

    Položka č.: 231068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:06

    litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:08

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)