Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    Položka č.: 139577

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:38

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Tři

    Položka č.: 191167

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:28

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. PD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Záře

    Položka č.: 191168

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:29

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:31

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 234337

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:34

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 234581

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:38

    synorex, latex, akryl, ipa, 2001, 70 x 100 cm, sign. PD Komárek 2001, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)