Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Práce na poli

    Položka č.: 231373

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:15

    suchá jehla, 29,2 x 23,7 cm, sign. PD A. Majer, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na koupališti

    Položka č.: 231413

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 14:20

    litografie, 29,5 x 25 cm, sign. PD A. Majer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:22

    lept, 24,5 x 31,7 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)