Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:13

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    Položka č.: 236752

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:16

    lept, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD A. Majer, rám, 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:46

    lept, 24,5 x 31,7 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)