Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    Položka č.: 228414

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:02

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    Položka č.: 228413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:04

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    Položka č.: 228412

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    Položka č.: 228148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    Položka č.: 228085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:12

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    Položka č.: 228084

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:34

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    V krajině

    Položka č.: 220891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:08

    tužka, akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muž bez nohy

    Položka č.: 220890

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:10

    tužka, kvaš, papír, 25,7 x 16 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na louce

    Položka č.: 220075

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:24

    olej, lepenka, 1930, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 30, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy

    Položka č.: 220023

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:26

    olej, lepenka, 1929, 16,5 x 14,8 cm, sign. PD B. Ullrych 29, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219507

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:28

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 215552

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, 36 x 49,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215551

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1926-7, 50,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    Položka č.: 215549

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:14

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1929, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní krajina

    Položka č.: 214315

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:18

    kvaš, papír, 1921, 29,8 x 42,5 cm, sign. PD BUllrych 21, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 213905

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:20

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    Položka č.: 213900

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:22

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 211442

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 211437

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    Položka č.: 211436

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:34

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:36

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:52

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    Položka č.: 208845

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:54

    tužka, akvarel, papír, 1927, 49 x 35,5 cm, sign. Boh Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:12

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad Rábím

    Položka č.: 230154

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:56

    olej, karton, 1935, 27,8 x 34,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce odřená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 230155

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ráno v baru

    Položka č.: 230783

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:04

    olej, dřevo, karton, 1927, 26,2 x 20,2 cm, sign. PD B. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem: Detail ze zničeného obrazu "Ráno v baru", dřevo naštípnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka se světlými vlasy

    Položka č.: 230786

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:06

    olej, karton, 1945, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská