Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se ženy

    Položka č.: 224114

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:32

    tužka, kvaš, papír, 1946, 50,5 x 71 cm, sign. PD B. Ullrych 46, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Parníky - New Orlians

    Položka č.: 228238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 21:30

    pastel, papír, 21 x 31 cm, sign. PD BohUllrych, papír mírně pomuchlaný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    Položka č.: 228292

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 21:36

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    Položka č.: 228497

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:24

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 228498

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2019 23:26

    tužka, akvarel, papír, 1945, 41,4 x 55,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zima

    Položka č.: 229161

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 01. 2019 20:54

    kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    Položka č.: 229163

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 01. 2019 20:58

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)