Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 214486

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:08

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    U raněného

    Položka č.: 214488

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:10

    tužka, kvaš, papír, 1936, 43,2 x 57 cm, sign. PD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá s šátkem

    Položka č.: 218449

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:00

    uhel na papíře, 25 x 48,5 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    Položka č.: 228497

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 23:18

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 228498

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 23:20

    tužka, akvarel, papír, 1945, 41,4 x 55,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy u vody

    Položka č.: 231049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:46

    akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka myjící si vlasy

    Položka č.: 231050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:48

    akvarel, papír, 1930, 29,9 x 22,1 cm, sign. LD Ullrych 30, v pravém dolním rohu lehce natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 231051

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 231052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:52

    akvarel, papír, 25,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u potoka

    Položka č.: 231053

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:54

    akvarel, papír, 1941, 24,3 x 18,9 cm, sign. LD B. Ullrych 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Studie z koupání

    Položka č.: 231077

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:56

    tuš, lavírka na papíře, 1942, 19 x 27,5 cm, sign. PD B.Ullrych 42, vzadu popsáno Boh. Ullrych 42 Studie z koupání, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá dívka

    Položka č.: 231091

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 19:58

    pastel, papír, 42 x 31,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    Položka č.: 231092

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 20:00

    pastel, papír, 1945, 41,8 x 31,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 231093

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 20:02

    tuš, akvarel, papír, 1942, 42 x 31,5 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Otec a syn

    Položka č.: 228772

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1935, 24,1 x 17,7 cm, sign. PD B. Ullrych 35, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ve větru

    Položka č.: 228787

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:44

    tužka, akvarel, papír, 1943, 29,7 x 21,9 cm, sign. LD B. Ullrych 43, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sestry

    Položka č.: 228788

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:46

    tužka, akvarel, papír, 1931, 52,3 x 36,5 cm, sign. LD B. Ullrych 31, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Libčic

    Položka č.: 228789

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:48

    akvarel, papír, 1931, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD B. Ullrych 31, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky na pastvině

    Položka č.: 228791

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:50

    tužka, akvarel, papír, 41 x 55 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    Položka č.: 227073

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:00

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    Položka č.: 227075

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    Položka č.: 227076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:04

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    Položka č.: 228786

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě

    Položka č.: 224108

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 23:22

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích pokčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224109

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 23:24

    dřevoryt, 10,5 x 8 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224110

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 23:26

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 218451

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:48

    dřevoryt, 14,6 x 10 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír v levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 218949

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:58

    tuš, kvaš, papír, 1933, 30,5 x 31,5 cm, sign. PD Ullrych 33, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci

    Položka č.: 208844

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:34

    akvarel, papír, 25,5 x 19,3 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta lesem

    Položka č.: 214323

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:02

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1925, 15 x 21 cm, sign. LD B. Ullrych 1925, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)