Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 227639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:14

    akvarel, papír, 41,5 x 55,3 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Prales u Boubína

    Položka č.: 228146

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:18

    tužka, kvaš, papír, 1917, 12,7 x 18,5 cm, sign. PD B. Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Šumava

    Položka č.: 228147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:20

    tužka, kvaš, papír, 1917, 21 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206091

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:12

    tužka, kvaš, papír, sign. B. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na slunci (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:16

    tužka, kvaš, papír, 1924, 50 x 36 cm, sign. B Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:18

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 207487

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:20

    kvaš, papír, 40,8 x 54,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Praní prádla

    Položka č.: 207488

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:22

    tužka, kvaš, papír, 1944, 48 x 60,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Taneček při úplňku

    Položka č.: 210459

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:46

    kvaš, papír, 1945, 43,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 45, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanec bludiček

    Položka č.: 210460

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:48

    tužka, kvaš, papír, 43,7 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 210461

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:50

    kvaš, papír, 1945, 37,3 x 29,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 210462

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:52

    kvaš, papír, 37,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na cestě

    Položka č.: 214321

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 22:30

    tužka, kvaš, papír, 1917, 19,1 x 33,7 cm, sign. LD BUllrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    Položka č.: 215544

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 22:36

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1926, 49,5 x 35,7 cm, nalepeno na kartonu, zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 215547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 1927, 17,3 x 24 cm, sign. PD BUllrych 27, vzadu popsáno autorem, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Běla

    Položka č.: 215548

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 22:40

    kvaš, pastel, papír, 1945, 27,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny (Konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 219503

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:40

    tužka, kvaš, papír, 1927, 51 x 35,5 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219504

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:42

    tužka, kvaš, papír, 1927, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219505

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 50,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219506

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:46

    tužka, kvaš, papír, 1927, 35,5 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s labutěmi

    Položka č.: 234062

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 22:06

    tužka, olej, akvarel, papír, 25 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych, kartonová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na návsi

    Položka č.: 204853

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 1930, 18,5 x 25,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1930, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    Položka č.: 204855

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 205200

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:06

    tužka, papír, 1917, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD Ullrych 17, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Doboš

    Položka č.: 208203

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:08

    tužka, akvarel, papír, 1929, 19 x 27 cm, sign. PD B. Ullrych 1929, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Loďky na řece

    Položka č.: 210451

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:10

    tužka, kvaš, papír, 1947, 21,8 x 30 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    Položka č.: 210455

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:12

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 34 x 44,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 210457

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:14

    tužka, kvaš, papír, 31 x 48,3 cm, sign. PD B. Ullrych, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt v šátku

    Položka č.: 218455

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:18

    uhel, papír, 34,6 x 26,8 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský půlakt

    Položka č.: 218456

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:20

    uhel, papír, 32,7 x 23,7 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)