Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Vojáci na koních

    Položka č.: 249486

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:44

    olej, plátno, karton, 1937, 28 x 34,2 cm, sign. LD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, zezadu razítko: Vystaveno ve VSU Aleš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u řeky

    Položka č.: 249489

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:46

    olej, karton, 21,7 x 36 cm, sign. LD B. Ullrych, při spodním okraji karton lehce odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u jezera

    Položka č.: 249490

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:48

    olej, karton, 1945, 21 x 33,8 cm, sign. LD B. Ullrych 45, spodní okraj kartonu lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 249491

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:50

    olej, karton, 1945, 21 x 34,1 cm, sign. PD B. Ullrych 45, spodní okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky s modrýma očima

    Položka č.: 249492

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:52

    olej, karton, 1945, 27,3 x 21,6 cm, sign. LD B. Ullrych 45, jen velmi nepatrně odřeny okraje kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky u plachetnic

    Položka č.: 249493

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:54

    olej, karton, 1945, 22 x 35,8 cm, sign. LD B. Ullrych 45, karton na okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 249494

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:56

    olej, karton, 1945, 21,4 x 35,8 cm, sign. PD. B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 249495

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:58

    olej, plátno, 25,7 x 20,8 cm, sign. PD B. Ullrych, plátno na pravém okraji lehce otřepeno, PH na rohu malba poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Opalující se dívky

    Položka č.: 249496

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:00

    olej, plátno, 1939, 20,5 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 39, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s knihou

    Položka č.: 249497

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:02

    olej, plátno, 26 x 20,6 cm, pravý okraj pátna lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář

    Položka č.: 249498

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:04

    olej, plátno, 1940, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 40, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 249499

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:06

    olej, plátno, 27 x 20,5 cm, u spodního okraje nepatrně popraskaná malba, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 249500

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:08

    olej, karton, 25,2 x 37 cm, sign. PD B.Ullrych, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Mládí a stáří

    Položka č.: 249917

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:58

    olej, plátno, 1935, 29 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, karton otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky

    Položka č.: 249918

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:59

    olej, plátno, 34,6 x 27 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    V doprovodu

    Položka č.: 249919

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:00

    olej, plátno, 27,7 x 34,5 cm, sign. PD B. Ullrych, plátno při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Klaun a holčička

    Položka č.: 249920

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:01

    olej, plátno, 34,1 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych, horní a levý okraj plátna lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena ze sna

    Položka č.: 249921

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:02

    olej, plátno, 1937, 25,4 x 19,5 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na levém okraji lehce otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250590

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:16

    olej, plátno, 70 x 56 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plachetnice

    Položka č.: 250591

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:17

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250592

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 51 x 62 cm

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 250593

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:19

    olej, karton, 1943, 51 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 43, rám

  • Bohumil Ullrych

    Za prací

    Položka č.: 250594

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:20

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 250595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 250596

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:22

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 250597

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:23

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám

  • Bohumil Ullrych

    Siesta

    Položka č.: 250598

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:24

    olej, karton, 49 x 73 cm

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 250599

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:25

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha