Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Texas

    Položka č.: 228143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:22

    tužka, kvaš, pastel, papír, 1929, 22,3 x 30,8 cm, sign. PD BUllrych 1929, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kodaň

    Položka č.: 228145

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 10:23

    tužka, kvaš, papír, 1921, 15,8 x 20 cm, sign. PD Boh. Ullrych 21, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na poli (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:22

    akvarel, tužka, papír, 1935, 18,6 x 14,6 a 18,6 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče na louce

    Položka č.: 237885

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:24

    akvarel, papír, 1946, 26 x 19 cm, sign. PD B. Ullrycg 46, papírová pasparta, lehce zažloutlý, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:25

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:26

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18 x 13,9 x 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá selka

    Položka č.: 240249

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:32

    olej, papír, 60 x 43,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s jablkem

    Položka č.: 240250

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:33

    olej, papír, 73 x 46,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skloněná dívka

    Položka č.: 240251

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:34

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u dveří

    Položka č.: 245861

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:01

    akvarel, tuš, papír, 1937, 24 x 18,4 cm, sign. PD B. Ullrych 37, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kopáči

    Položka č.: 245862

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:02

    akvarel, papír, 28,5 x 24,7 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena při práci

    Položka č.: 245863

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:03

    olej, akvarel, papír, 1929, 27 x 21,3 cm, sign. PD B. Ullrych 29, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Milenci u vody

    Položka č.: 245864

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:04

    olej, akvarel, tuš, papír, 1936, 22 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vsi

    Položka č.: 245865

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:05

    akvarel, papír, 25,7 x 20,8 cm, při okrajích lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na dvorku

    Položka č.: 245866

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:06

    akvarel, papír, 1944, 22,2 x 28,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při horním a levém okraji lehce natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s nůší

    Položka č.: 245867

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:07

    tužka, akvarel, papír, 18,8 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy a muž v trávě

    Položka č.: 245868

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:08

    tužka, akvarel, papír, 1934, 29,6 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 34, vzadu geometrické nárysy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)