K. Marek

  • K. Marek

    Na poli

    Položka č.: 258995

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)