K. K. Farský

(1880-1927)

  • K. K. Farský

    (1880-1927)

    Položka č.: 281908

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06

    olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)