Václav Kreisinger
(1885-1956)
Zpěváci
Položka č.: 234195Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33
litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)