K. Novák

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 241619

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:49

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)