K. Novák

  • K. Novák

    První sníh

    No.: 245869

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:09

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)