Různí autoři

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:25

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:26

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Různí autoři

    Lino 99

    Položka č.: 241299

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:10

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 2/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoev…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)