Různí autoři

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 228645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:22

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, A…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 228646

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:23

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Os…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:24

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:25

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …