Josef Tomáš Blažek

(1884-1962)

malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 239378

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:11

    uhel, papír, 1933, 35,5 x 25,5 cm, monogr. PD JTB 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 239623

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:16

    lept, 18,5 x 24,5 cm, sign. PD J. T. Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Portrét Vítězslava Nováka

    Položka č.: 241050

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:01

    litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)