Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)malíř, kreslíř, profesor kreslení na reálce v Karlíně, pseudonymy: F. Jeteba, Alois Kuchař
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Vesnice u rybníka
Položka č.: 279189Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34
akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kaplička
Položka č.: 279190Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Spící (podle Jos. Mánesa)
Položka č.: 279205Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Položka č.: 279213Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)