Julie Joujová

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:28

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)