Radomír Kolář

(1924-1993)

žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Quijotovské téma

    Položka č.: 254747

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30

    litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)