Karel Minář

(1901-1973)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    Položka č.: 281244

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:18

    litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)