Karel Minář

(1901-1973)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráči

    Položka č.: 232750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:42

    litografie, 34 x 49 cm, sign. PD Karel Minář, po okrajích zbytky lepenky, na několika místech při okraji natrženo - nezasahuje do tisku, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    Položka č.: 242767

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:32

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)