Arno Nauman

(1887-1959)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Stádo ovcí

    Položka č.: 230591

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:28

    akvatinta, 18,5 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Akt dívky

    Položka č.: 230592

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:29

    litografie, 16 x 10 cm, značeno na kameni PD AN, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)