Josef Glückselig

(1908-1986)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Motiv ze Zlaté Koruny

    Položka č.: 241584

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:14

    olej, plátno, 1953, 30 x 45,5 cm, sign. PD Jos. Glückseůik 53, rám, dní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)