Josef Glückselig

(1908-1986)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Motiv ze Zlaté Koruny

    No.: 250178

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 19:01

    olej, plátno, 1953, 30 x 45,5 cm, sign. PD Jos. Glückseůik 53, rám, dní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)