Tomáš Hrdinka

(1901-?)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    Položka č.: 236360

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:00

    olej, karton, 41 x 59,5 cm, sign. LD Hrdinka, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)