Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
Položka č.: 281856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)