Košťál

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 279067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)