Josef Häring

(1895-?)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    Stavení v horách

    Položka č.: 241585

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:15

    olej, plátno, 16 x 30 cm, sign. PD J. Häring, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)