Josef Häring

(1895-?)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    Položka č.: 248843

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:46

    olej, karton, 48 x 33,3 cm, sign. PD J. Häring, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)