Stoll
Romantická krajina
Položka č.: 277889Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44
olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)