• Stoll

    Romantická krajina

    Položka č.: 277889

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44

    olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)