Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 281638Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)