Eva Natus - Šalamounová

(1934-2014)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)