S. Šoun

  • S. Šoun

    Pasáček

    Položka č.: 281865

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:47

    olej, plátno, 50,5 x 60 cm, sign. PD S Šoun, rám, v horní části protržené plátno, na malbě škrábanec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)