Šárka Hrouzková

  • Šárka Hrouzková

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 281443

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:48

    olej, sololit, 1989, 49,5 x 41 cm, sign. PD Hrouzková 89, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)