Naďa Rappensbergerová
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:36
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)