Ernst Hofmann
Položka č.: 281909Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)