Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loď pod horami (obr. 20, str. 144)

    Položka č.: 220608

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:10

    škrábaná křída, papír, 20,7 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 31, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, U stolu (obr. 6, str. 202)

    Položka č.: 220609

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:12

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 33, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Kaverin: Dva kapitáni, Lidé v přístavu (obr. 4, str. 124)

    Položka č.: 220610

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:14

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 34, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Budeč

    Položka č.: 228202

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:36

    škrábaná křída, papír, 10 x 14 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 35, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 235054

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:34

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, Robinson hledí z útesu (obr.8, str. 84)

    Položka č.: 235055

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:36

    škrábaná křída, papír, 15 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 22, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 235056

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:38

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Monotyp

    Položka č.: 237081

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 18:02

    monotyp, 36,5 x 26,3 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 43, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)