Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    Položka č.: 220572

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:02

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 86, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Vikingové (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220573

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:04

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 85, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Řecko (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220574

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:06

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 84, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Egypt (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220575

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 83, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Dva trosečníci na člunu

    Položka č.: 220576

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:10

    tempera, karton, 1969, 26 x 42,5 cm, sign. LD V. Junek 69, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 67, přeložený, pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Sám na moři

    Položka č.: 220577

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 21:12

    tempera, karton, 24 x 36,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 66, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knihám Františka Běhounka

    Položka č.: 224633

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 22:50

    56x kresba, cca 30 x 21 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Abeille VIII

    Položka č.: 224638

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2019 22:52

    olej, překližka, 1970, 34,5 x 74,8 cm, sign. PD V. Junek 70, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 90, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)