Václav Junek

(1913-1976)

SEZNAM AUTORŮ


  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zlaté karavely

    Položka č.: 227696

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 16:35

    litografie, 1968, 24,5 x 50 cm, sign. PD V. Junek 68, rám, 128/200, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4509 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Setkání s gepardem (str. 334, obr. 27)

    Položka č.: 220590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:06

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 38, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Dva v noci na koni (str. 404, obr. 32)

    Položka č.: 220591

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:08

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 39, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Šamanský obřad (str. 323, obr. 26)

    Položka č.: 220592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:10

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 41, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Vlci, pes a buvol (str. 174, obr. 16)

    Položka č.: 220593

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:12

    škrábaná křída, tuš, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 42, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    Položka č.: 220594

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:14

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 220595

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:16

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávka a jeho rodiny, Na bazaru I., II. a III.

    Položka č.: 220583

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:38

    3 x pero, uhel, papír, vše 15,2 x 22 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 58, 59 a 60, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávek a Míla hrají ping-pong I., II. a III.

    Položka č.: 220584

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:40

    3 x pero, papír, vše 15,2 x 22 cm, vše sign. vzadu V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 61, 62 a 63 a razítko Melantrich - Praha. Kresba: sign. V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex li…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:42

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:44

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    Položka č.: 225221

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:06

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 97, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:08

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook