Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 239465

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:38

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 239466

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:39

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 239467

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:40

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Seldáček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)