Vladimír Jandejsek

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 12:35

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 12:25

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 12. 2018 15:05

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Jandejsek

    St. Eufemia

    Položka č.: 217780

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2019 16:35

    litografie, 1981, 21 x 14,8 cm, sign. PD Jan, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)