Vladimír Jandejsek

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:25

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 221407

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:30

  • Vladimír Jandejsek

    Postava

    Položka č.: 221408

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:35

  • Vladimír Jandejsek

    Adéla

    Položka č.: 234585

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:42

    olej, karton, 1976, 60 x 38 cm, sign. DU Jan 1976, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Klaun

    Položka č.: 234633

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:30

    olej, sololit, 1994, 48 x 44 cm, sign. PD Jan 1994, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)