Vladimír Jandejsek

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:20

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:32

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:10

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:11

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vitráž

    Položka č.: 200880

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:49

    litografie, 1977, 30,7 x 30,8 cm, sign. PD Jan 1977, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vstupní brána

    Položka č.: 200877

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:50

    litografie, 1976, 29,8 x 29,8 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)