Antonín Hudeček
(1872-1941)
Studie pivoněk
Položka č.: 281481Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:26
olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)