Vladimír Pechar

(1931)

žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců; malíř, grafik; věnuje se převážně portrétu, a to jak v malbě, tak v grafice (mj. soubor šedesáti barevných litografií Tvář dramatu Williama Shakespeara pro město Kingslynn v Anglii, 1986; soubor 28 portrétů českých panovníků, 1985 - 1993; soubor 30 portrétů shakespearovských postav, 1993 - 1995); věnuje se také kreslenému humoru, tvorbě exlibris a drobné grafice, za niž získal řadu ocenění na specializovaných přehlídkách v Polsku (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)

SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Stařec (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 240977

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 23:38

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Král Lear

    Položka č.: 235319

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:16

    dřevoryt, 2001, 15,5 x 11,1 cm, sign. LD V. Pechar 01, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 235320

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Romeo a Julie (Ex libris Martin Procházka)

    Položka č.: 239001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:38

    dřevoryt, 1998, 8 x 6 cm, sign. V. Pechar 98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:40

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Romeo (Exl MP)

    Položka č.: 239003

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:42

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Romeo a Julie (Ex libris Hana M)

    Položka č.: 239004

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:44

    dřevoryt, 1991, 9 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Hamlet - Ofelie /Ex libris Rudolf J)

    Položka č.: 239005

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:46

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    Položka č.: 239006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 23:48

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Vinice

    Položka č.: 241092

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:50

    olejová strukturáž, sololit, 2005, 27,5 x 61 cm, sign. DU Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook