Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž O (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 242389

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:38

    dřevoryt, 1989, 7,6 x 6,1 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Žena O (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 242390

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:40

    dřevoryt, 1989, 7,6 x 5,8 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž H (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 242391

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:42

    dřevoryt, 1989, 8 x 6,1 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž L (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 242392

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka (Ex libris Milada Pecharová)

    Položka č.: 242393

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:46

    dřevoryt, 8 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Žena (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 242394

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,5 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (Ex libris L. Vandebriele)

    Položka č.: 242395

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:50

    dřevoryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)