Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:34

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:02

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Beneš

    Pierot s dívkou

    Položka č.: 244261

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:57

    litografie, 1999, 19,2 x 17,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)