Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 14:15

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:25

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)