Antonín Procházka

(1882-1945)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    Položka č.: 227035

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:50

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)